Aanbieding!

Hallo, tot ziens en alles daartussen

8.00

Jennifer E. Smith

1 op voorraad

Artikelnummer: 9789026141195 Categorieën: ,

Beschrijving

Hallo, tot ziens en alles daartussen is een onweerstaanbaar boek voor jongeren, geschreven door bestsellerauteur Jennifer E. Smith. Tijdens hun laatste nacht samen moeten Clare en Aidan een onmogelijke keuze maken. Voor fans van Rainbow Rowell en John Green.

Clare maakt áltijd lijstjes. En vanavond komt het erop aan: de laatste avond met Aidan voordat ze op kamers gaan, ver weg van elkaar. De grote vraag is: kunnen ze er maar beter een punt achter zetten, of kiezen ze voor een lange-afstandsrelatie?

Om dat uit te vogelen heeft Clare een lijstje gemaakt die hen langs alle bijzondere plekken moet brengen van hun tijd samen. Wordt het een tot ziens voor altijd of alleen voor nu?

De boeken van Jennifer E. Smith verschijnen in maar liefst 33 landen, enHallo, tot ziens en alles daartussenwordt verfilmd.

‘Smith voegt opnieuw een indrukwekkend en goed doordacht verhaal toe aan haar oeuvre.’ –Kirkus ReviewsoverHallo, tot ziens en alles daartussen

‘De tweestrijd tussen je vleugels uitslaan en vasthouden aan het bekende zullen veel lezers herkennen.’ –Publishers WeeklyoverHallo, tot ziens en alles daartussen

De pers over andere boeken van Jennifer E. Smith:
‘Goed geschreven en superromantisch’ – Chicklit.nl overHappy m@il
‘Een ontroerend boek over de mooie én de moeilijke kanten van liefde. Heerlijk leesbaar’ –Young Adult Books magazineoverDe statistische waarschijnlijkheid van liefde op het eerste gezicht

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Hallo, tot ziens en alles daartussen” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *