Aanbieding!

Echte Duiven vangen boeven

14.99 7.50

Echte Duiven, 1

Categorie:

Beschrijving

Heb je je ooit afgevraagd waarom duiven altijd zo raar doen? Dat komt doordat ze strijden tegen het kwaad om de mensheid te redden! Duif Rots is dé meester der vermommingen en samen met zijn vrienden lost hij de grootste mysteries op. Waar zijn alle broodkruimels gebleven in het park en wie heeft alle vleermuizen ontvoerd?! De Echte duiven-serie is dé nieuwe serie voor jongens vanaf 7 jaar. Het boek bestaat uit drie losse verhalen waardoor het behapbaar is voor de beginnende lezer. Iedere pagina is volledig geïllustreerd en staat barstensvol grappen. Een boek vol humor en hilarische illustraties.

“Perfect voor fans van Aaron Blabey’s Bad Guys en Dav Pilkey’s Dog Man-boeken, is de Echte Duiven-serie een hilarisch gekke en visuele inleiding in het plezier van lezen en misdaadbestrijding voor lezers 6+.”

Extra informatie

Auteur

NUR

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Echte Duiven vangen boeven” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *